Kontracepcija

Val123

Postovani,nova sam na forumu pa bih postavila pitanje,iako ste mozda vec odgovorili prije.Naime,pijem redovito Qlaira tablete i po prvi put mi se dogodilo da sam tabletu izgubila prilikom uzimanja iz pakiranja..izgubila sam 2. tabletu iz pakiranja koja je trebala biti za utorak..Odmah sam popila za srijedu,tj.3.tabletu kako ne bih imala preskakanja..al sad ce mi jedna faliti i to zadnja bijela koja je neaktivna.Jesam li dobro ucinila i trebam li dodatnu zastitu?
Hvala puno na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nastavite s uobičajenim uzimanjem tableta, a idućih 9 dana, za svaki slučaj koristite dodatnu metodu kontracepcije.