Kontracepcija

Kontracepcijske pilule i tablete za smirenje

copy456

Poštovani,

već skoro dvije godine pijem Triquilar (u toj terapiji su zamjenjene na 6 mjeseci s lindynette 30 i belara koje mi nikako nisu odgovarale zbog kontaktnih leća i probojnog krvarenja). Zanima me da li tablete za smirenje (kao npr Belmiran DAN) utječu na pilule?
Previše sam pod stresom i utječe mi na koncentraciju i razdražljivost i gospođa u ljekarni mi je preporučila Belmiran dan ali mi nije odgovorila kako utječu na pilule.

Unaprijed hvala na odgovoru i ispričavam se ako tema već postoji.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne utječu na učinkovitost zaštite.