Kontracepcija

Krvarenja izmedu menstruacije

ver.jur23

Postovani,

Koristim yaz 2 mj, redovito uzimam tablete u podjednako isto vrijeme i do sada nisam imala nikakvih nuspojava izuzev bolnih grudi. Jucer, na 19. dan ciklusa mi se pojavio lagani krvavi iscjedak. Zanima me radi li se to o probojnom krvarenju ili postoji mogucnost trudnoce s obzirom da sam nezasticen odnos imala na 13. dan ciklusa?

Unaprijed zahvaljujem.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, radi se o probojnom krvarenju. Budući da ste redovito uzimali tablete, ne postoji mogućnost trudnoće.