Kontracepcija

Krvarenje nakon dva dana prestanka uzimanja pilula

Jels123

Postovana doktorice,
Prestala sam s uzimanjem kontracepcijskih pilula yaz prije dva dana i jutros mi se pojavilo kao oskudno smede krvarenje,te imam blage grceve kao kod menstruacije.Recite mi da li je to normalno vec tako brzo,da li je to vec normalna menstruacija ili samo privikavanje tijela kako vise ne uzimam pilule?
Unaprijed zahvaljujem,
Pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o "menstruaciji".

Jels123

Postovani,
Zahvaljujem na vasem odgovoru.Mozete li mi samo jos reci da li da onda sljedecu mentruaciju ocekujem u nekom standardnom vremenskom razmaku od ove,kao sto mi je bio ciklus prije uzimanja pilula?
Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kroz mjesec dana.