Kontracepcija

Libido ??

marjuca123

Poštovana..
Imam 19 godina i koristim Yasmin već 3 mjeseca..ne koristimo drugu zaštitu jer nema opasnosti od spolnih bolesti..No moj problem je ..problem s vlaženjem..tj. gubitkom libida..koji prije tableta nije postojao..a sada je spolni odnos otežan...
Moje je pitanje ..mogu li pokušati s drugim tabletama..i koje preporučujete( s obzirom da sam čula kako Yasmin stvara probleme libidu) . I možete li mi reći koliko su druge sigurne ..jeli yasmin najbolji ,ili ?..ne bih koristila kondome i dalje..
Puno vam hvala
Mare

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ako Yasmin koristite isključivo kao kontraceptiv, a ne kao lijek protiv akni, onda probajte Logest. On je niže doziran pa vam možda pomogne. Ako imate i akne onda jedino Cilest i Diane.