Kontracepcija

Odgadanje dobivene menstruacije

Area

Postovani,molila bih Vas za odgovor. Danas sam dobila menstruacije,koju sam inace trebala dobit 3.4. Htjela bih je odgoditi za par dana. Zanima me,da li je ikako moguce da je odgodim ako sam je vec dobila,da je narednih par dana nemam? Da li mi treba odobrenje ginekologa da bih podigla tablete u ljekarnoj ? Molila bih Vas za sto brzi odgovor. Ispricavam se ako je ovakva tema vec postavljena. Pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Navedeno nije moguće. Sluznica se već počela ljuštiti tako da je ne možete odgoditi.