Kontracepcija

Maca prah-utjecaj

fila22

Poštovani,
Možete li mi objasniti zašto se ne preporučuje kombinacija pilula sa maca prahom?
Pijem Belaru zbog PCOS, a treba mi nešto ta otklanjanje umora pa sam mislila konzumirati maca prah, ali vidim da ne preporučuju uz pilule.
Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nemam nikakvih saznanja da bi maca prah bilo kako utjecao na djelotvornost kontracepcijskih pilula.