Kontracepcija

Menstruacija!

Mauricio

Pozdrav, moja cura ima obilne mjesečnice, ima li to veze sa plodnošću ili bi se trebala obratiti ginekologu?

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Trebala bi se obratiti ginekologu da se utvrdi što je posrijedi.

Mauricio

Mojoj curi je počelo nešto kiselkasto izlaziti iz dojki nakon što je imala menstruaciju, ne znam što da napravim!!!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Pa pošaljite ju doktoru, nema baš puno što bi vi tu mogli napraviti happy