Kontracepcija

mirena

regač

imam mirenu više od godinu dana i sve je bilo ok,a zadnji ciklusi su obilni,bolni i dugo traju molim savjet hvala

luna90

Poštovanje!
Stavila sam mirenu ove godine 3.2. od tada sam imala neprestano smeđi iscjedak svaki dan,i povremene bolove oko jajnika. bolovi su bili dosta jaki ali nisu dugo trajali,nekih 10-15 min. inaće rodila sam 15.9.2013,pa mi je ginekolog preporučio mirenu. što se tiće umetanja mirene,dr. mi je stavio jednu,pa nešto nije bilo uredu,pa je stavio drugu,pregledao na UZV i rekao je da je sve ok...
e sada me zanima dali su normalni ti bolovi i toliko dugo taj iscjedak?
Unaprijed zahvaljujem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Regač, savjetujem uzv da se ustvrdi da nije ispala ili se pomaknula.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Luna, sve je to prilagođavanje na istu. Budite strpljivi.