Kontracepcija

mogucnost trudnoce

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vama više ne odgovaram. Zaboravili ste. Prijeđite na drugi forum.

ivanna27

Postovani!
Hitno mi je potrebna pomoc..neznan sta da ucinim i kome da se obratim..naime pijem kontracepcijske tablete belara 6mj...u cetvrtak 7.8.mi je bila zadnja pilula iz blistera i onda slijedi sedmodnevna pauza..imala sam nezasticeni odnos u subotu 9.8. Dakle 2 dana nakon uzimanja zadnje pilule..e sad sve bi to bilo ok da danas nije vec 5.dan pauze a ja menstruaciju nisan dobila...i da stvar bude gora isteka mi je recept za pilule,danas otisla po novi recept kad ono moj ginekolog cijeli 8 mj na godisnjem i nema nikakve zamjene koja bi mi umjesto njega prepisala recept..sto sada???ocu li ostat trudna ako ne dodjem do pilula kad mi istekne pauza????i zasto mi kasni menstruacija??hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nećete ostati trudna niti u pauzi uzimanja. Doći će menstruacija.
Sigurno ga neko mijenja. Nazovite područni ured hzzoa i vidite tko ga mijenja.