Kontracepcija

Mogucnost trudnoce

Valentina1406

Postovani dokotre,prije svega se ispricavam na otvaranju nove teme ali nigdje nisam mogla naci slucaj kao moj
Molim vas pomozite mi jer ludim i jako me strah.Naime djevica sam i nikad niti prst nije bio u mojoj rodnici jer me boli i jos nisam spremna na nesto vece od petinga i oralnog zadovoljavanja sa svojim deckom
Prije tocno tjedan dana odnosno subotu 11.11.2017. zadovoljavala sam se oralno s deckom i pomocu prstiju.To je bilo na 9.dan mog ciklusa koji traje od 28-30 dana.Ja sam njega oralno zadovoljavala i nakon sto je svrsio dio sperme je zavrsio u mojim ustima a dio se prolio niz njegov ud,nakoj toga uzela sam papirnati rucnik i obrisala svoje prste a nakon toga odmah njegov penis i nakon toga zguzvala rucnik i bacila ga u smece,i nakon toga tom rukom na kratko prosla preko svog spolnog organa(dirala sam usne i klitoris) da provjerim jesam li jos vlazna.Mene zanima postoji li ikakva mogucnost trudnoce ako se sto sperme naslo na mojim prstima nakon brisanja njegovog spolnog uda a da su mi prsti bili u doticaju samo sa usnama i klitorisom nikako rodnicom.Nakon toga sam odmah obrisala vlaznom maramicom vaginu i oprala ruke kao i moj decko te me nastavio zadovoliavati.U ovih zadnjih tjedan dana me bolio trbuh zbog ovulacije a zadnja 3 dana imam pojacano mokrenje,bol u donjem dijelu leda i bol u donjem dijelu trbuha.Cini mi se da je mjehur u pitanju tj ni sama vise ne znam jesu li to neki znakovi trudnoce ili je samo u pitanju neka lagana prehlada.Molim vas za odgovor i unaprijed hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom ne postoji nikakva mogućnost trudnoće. Simptomi su vjerojatno od urinarnog trakta.

MMO2912

Poštovani, pijem pilule Yaz od početka ove godine. Pilule pijem redovito i nisam ni jednu preskočila ili zaboravila popiti. 28.10. imala sam spolni odnos s dečkom. Uz pilule koristili smo i kondom te nije svršio u mene nego vani. Već 5 dana imam grčeve u abdomenu i grčeve slične menstrualnima, ali bi menstruaciju trebala dobiti tek 30.11. Također, pojavila se nekakva viroza u gradu i svima je loše i svi imaju bolove u stomaku. Imam proljev nakon skoro svega što pojedem, ali smanjuje se sada. Danas sam imala užasne bolove rodnice.
Sex nije trajao dugo i koristili smo 3 kontracepcije (pilule, kondom i prekinuti snošaj) i mislim da ne bi trebala biti trudna no ipak zanima me vaše mišljenje.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, radi se o virozi. Nema šanse za trudnoću.

TinaVale

Pozdrav. Pitanje kako se moze izazvati pobacaj, osim pilula za pobacaj.Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Instrumentalno (kirurški) ili medikamentozno. Isključivo u bolnici.