Kontracepcija

Mogućnost trudnoće - neplodni dani

mapett1515

Poštovani,
imam policistične jajnike i moje menstruacije prethodnih mjeseci trajale su: svibanj 05.05-10.05, lipanj 06.06.-11.06., srpanj 10.07.-16.07. i kolovoz 13.08.-18.08.
Jučer 19.08., dan po završetku zadnje menstruacije, suprug je ejakulirao u rodnicu. Nikada nismo koristili pilulu za dan poslije i voljela bi biti koliko toliko sigurna, te molim Vase misljenje o tome dali ju je potrebno uzeti.
Također me zanima dali ju mogu dobiti bez recepta?
Unaprijed zahvaljujem!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana. Mogućnost trudnoće je minimalna. Ako želite biti sigurni možete uzeti tabletu za dan poslije. Ne treba recept.

12345n

Postovani,zadnja menstruacija je bila 29.07 do 3.08,momak i ja smo imali odnos 5 6 dan poslije prestanka. Odnos je bio nezasticen,da li ima mogucnosti za trudnocom? Hvala uaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos ste imali u vrijeme plodnih dana tako da postoji mogućnost trudnoće.