Kontracepcija

mogućnost trudnoće sa spiralom

marija2478

Poštovani,
23.1. mi je stavljena spirala Mirena. 10 dana nakon sam imala spolni odnos, partner je ejakulirao u mene. Par dana osjećam bolove u donjem dijelu trbuha, jajnicima, više kao grčevi. Zanima me postoji li mogućnost trudnoće?
Hvala!

marija2478

Zaboravila sam napisat da imam proziran i sluzav iscjedak. Zadnja menstruacija je bila 19.1., uredne su, samo što su obilnije, traju po 9 dana, a ciklus 29 dana. Odlučila sam se za Mirenu radi kontracepcije jer sam rodila 3 djece i da se smanje menstrualna krvarenja.
Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, uz Mirenu ne postoji mogućnost trudnoće.