Kontracepcija

molim vas za pomoc..

zabrinutabrineta

Naime..imala sam.odnos 17.1,5 dana prije ocekivane menstruacije znaci za vrijeme neplodnih dana,uz prezervativ te prekinuti snosaj,mesntruacija mi je kasnila dva dana trajala je 7 dana s tim da je zadnja dva sana bila smeda u potpunosti,test sam napravila vecer prije ocekivane sljedece menstruacije i bio je negativan,menstruacija je dosla al vec treci dan se povukla i imam smedi iscjedak,grudi su mi dosta povecane i prisutna je bol u lijevom jajniku..trebam li sw bojati trudnoce s obzirom da mi inace traje 7 dana,

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne trebate se bojati. Ne radi se o trudnoći.

barbara200

poštovani, na cervikalnom brisu mi je nađena ureaplasma, doktor je meni i partneru dao doksiciklin, te jos vaginalete i kremu. po terapiji cu ponovno raditi briseve, do onda uopce ne planiram imati odnose. zanima me ako se ponovno nade ta bakterija na ponovnom brisu da li je partner izlijecen ili da radi briseve? ili i on takoder ponavlja terapiju zajedno sa mnom? Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kad napravite kontrolne briseve znat ćete više. Ukoliko se ista ponovi treba ponoviti terapiju kod vas i partnera.
Premda bi bolje napraviti briseve uretre kod partnera.