Kontracepcija

Yaz i Klavocin

mapett1515

Poštovani! Pijem Yaz pilule 2.mjeseca, točnije sad sam na 13.piluli drugog blistera. Pijem ih uvijek redovito i u isto vrijeme.
Naime, prije desetak dana dobila sam težu upalu mjehura. Dva dana pila sam uvin H čaj, ali drugi dan od njega sam dobila proljev sat vremena nakon popijene pilule, i popila sam odmah novu. Drugi dan, doktorica mi je prepisala Klavocine dva puta dnevno. U međuvremenu sam imala nežaštićeni spolni odnos s ejakulacijom.
Jučer se pojavilo lagano krvarenje, iako imam još 12 pilula... Dali je moguća trudnoća ili je došlo do poremećaja ciklusa i spottinga?
Unaprijed se zahvaljujem!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Krvarenje je posljedica nepravilnog uzimanja pilula. Zaštita prema opisanom nije ugrožena.

mapett1515

Poštovani, znači li to da Klavicin nema utjecaj na navedenu kontracepciju, za ubuduće? happy
puno hvala na brzom odgovoru...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je.