Kontracepcija

molim vas za savjet!

gogsy

trebam dobiti menstruaciju za tjedan dana,i redovito pijem antibaby tablete, međutim u petak i subotu zaboravim popiti, i izgleda da mi se nešto poremetilo - jer danas sam dobila menstruaciju. Vjerovatno je to što nisam popila tablete, ali sad ne znam šta da radim ;
- da li da pijem kao da se ništa nije dogodilo ili
- da prestanem piti dok mi mens. ne završi, pa onda opet počnem
(do sad sam imala uredan ciklus!)
Zahvaljujem!!!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Točno, to se desilo jer ste zaboravili popiti dvije tablete. Bacite ostatak te kutije, osmi dan počnite novu, a prvih 10 dana koristite i dodatnu zaštitu.

gogsy

Puno hvala!