Kontracepcija

nadzor nad uporabom (uzimanjem) kontraceptiva

valea

Poštovana,

Trebam pomoć, studiram u Zagrebu, ali ginekolog i doktor opće prakse su mi u drugom gradu. Ginekolog mi je dao uputnicu rekavši da krv mogu vaditi u Zagrebu, iako znam da je prije bila praksa da se može vaditi samo u mjestu gdje imamo doktora opće prakse. Da li se nešto promijenilo ili?

Trebam obaviti nadzor nad uporabom kontraceptiva KKS, hepatogram, lipidogram i koagulogram? Gdje to mogu učiniti? Bila sam u Petrovoj i Studentskoj poliklinici, gdje su mi rekli da ne obavljaju sve od navedenog.

LP

Natalija Beljo, dr. med.

Nažalost ostalo je isto , tamo gdje je opća praksa; tako da jedino možete to napraviti privatno.