Kontracepcija

nagli prestanak

ninapetar

pijem legravan 7m.Prva tri meseca sam po malo krvarila na 3-4 tablete do kraja.U ovoj 7 kutiji mi je ostalo jos 8 tableta i pocelo je isto kao sa prva tri meseca, a to je probojno krvarenje
isla kod ginekologa i rekao mi je da popijem do kraja da napravim pauzu pa da pocnem diane 35
medjutim to krvarenje se povecalo za nijansu i ja opet otisla i rekao mi da prestanem da pijem
presala sam i sutradan krvarenje slicno menstrualnom,ali popodne i uvece se smanii, a ujutru malo vise
pre 5 dana sam prestala da pijem iako nisam popila celu kutiju
i jos krvarim

Dejan Šakoronja, dr. med.

Osobno bih vam savjetovao da napravite pauzu jedan ciklus.
S novim blisterom krenite s prvim danom sljedećeg ciklusa.

ninapetar

Jel moguce da je to nesto opasno,evo danas nije bilo krvarenja
Puno Vam hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije opasno.