Kontracepcija

nova kontracepcija

anamarija96

Postovanje!
koristim kontracepciju Lindynette 20,naime preselila sam Njemacku..Moj doktor u Hr mi je dao "crni recept" s kojim mogu podizati kontracepciju,ali oni ovdje nemaju te tablete nego "Femovan" koje sam dobila u ljekarni jucer..ljekarnica kaze da je jedina razlika sto lindynette 20 sadrze 0,02 mg etinilestradiola,a femovan koji sam dobila 0,03. Znaci da su malo jace ali je sve isto kazu. Sada me zanima mogu li koristiti te tablete i hoce li biti problema ako predem na njih,i smijem li uopce odmah preci na te nove tablete nakon sto popijem do kraja lindynette koje su mi ostale za ovaj mj?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite pauzu nakon lindineta 20 tjedan dana. Započnite s novim pilulama. Neće biti problema.

anamarija96

Pod pauzu mislite onih 7 dana kada treba biti menstruacija pa 8 dan krecem sa novim pilulama,kao sto bi inace nastavila sa novim paketom lindynetta?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je.