Kontracepcija

Novi blister

Kathi96

Postovani, zadnji pilulu iz blistera nisam uzela jer sam blister zaboravila ponijeti sa sobom na putovanje. Znaci samo zadnju pilulu iz blistera nisam uzela i 2 dana nakon toga je dosla menstruacija. Jesam li jos uvijek zasticena? Zbog zadnje pilule pocinjem dan ranije nego sto sam trebala sa novim blisterom. Jeli potrebna dodatna zastita?

Hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, zaštićeni ste i nastavite s uobičajenim uzimanjem nakon 7 dnevne pauze.