Kontracepcija

Oblici kontracepcije

MalaMu

Postovani,

Vec dvije godine sam na Logestu, uocila sam brojne nuspojave te se zelim raspitati o drugim oblicima kontracepcije koji su dostupni u Hr, bilo u domovima zdravlja/bolnicama bilo kod privatnika.

Unaprijed hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Djevojko pitanje je preopćenito pa ću vam tako i odgovoriti.
Postoje kondomi,pilule, unutarmaternični ulošci, spermicidna sredstva, dijafragme, sterilizacija itd.
Razgovarajte sa svojim ginekologom o tome.