Kontracepcija

Panika

makronka

Poštovani,
Posto nisam u mogucnosti otici odmah ginekologici a do kraja radnog vremena cu poludili potreban mi je nekakav Vas odgovor!
Vec 8 godina pijem Logest...ovo ljeto sam imala pauzu od mj dana imate sam se opet vratila na njih.
Koristeći Logest nikada nisam prakticirala sex sa dodatnom zaštitom.
Prvu pilulu inace pijem srijedom, a zadnju utorkom...ovaj put nesto mi se zeznulo, a ja neznam tocno kada sam zeznula ni kako mi se dogodilo...naime u utorak 15.3 trebala sam popiti zadnju pilulu te cekati menstruaciju ali ja sam ocito blister popila ranije te tako zavrsila vec za vikend ili u pon (dali sam ih izgubila ili sto neznam)! Odnose sam imala u subotu i u pon...jucer u srijedu nisam, i neznam dali sam u utorak ili nedjelju!
Sto mi je raditi? Kolika je vjerovatnost od trudnoće? Znam da ima puno "neznam" ali treba mi pomoc jer cu posuditi do 16 sati!

makronka

Zadnja menstruacija bila je 20.2.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće, ne brinite.

makronka

Dali sam ja vec trebala prokrvariti? S obzirom da kada prestanem piti pilule, uvijek prokrvariti ranije? Najviše me brine to sta sam procitala da garancija nije ni ako sada dobijem menstruaciju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.