Kontracepcija

Peting

zabrinutatanja

decko i ja smo vec nekoliko dana upotrebljavali peting kod nas je to ovako, pazimo se da nam nesto ne promakne,uglavnom to je medjusobno zadovoljavanje u isto vreme,taj jedan dan ne znam kako i da li je moguce,znaci 24.6 smo to radili a 14.6 je bio pocetak nove menstruacije koja je kod mene redovna svaki 30 dan,dok sam njega zadovoljavala on je zavrsio,obrisala sam ruke o neku krpu a on je zavrsio daleko od mene,i kasnije me nije dodirivao,ne znam da li sam ja sebe dodirnula u intimnom predelu sve nakon sto sam obrisala. nakon nekoliko dana ista stavr,on meni ja njemu,i kod mene se pojavio braon iscedak, i danas isto tako opet braon iscedak,inace sam nevina. tako da je ovo za mene bilo ne znam,i tu su se pojavljivali grcevi,i zatvor,umor,bolne grudi,ponekad mucnina,... ne znam da li je nekako moguce da sam od svega ovoga sto sam vam napisala ja ostala trudna ili su to samo znakovi pmsa posto trebam da dobijem za 6-7 dana?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o mogućnosti trudnoće.

ivan533

dajte samo recite kakvu su sanse da zatrudni nevina cura ako se sa sp.org.trljamo ? sad

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nikakve. Vama i ostalima s takvim pitanjima savjetujem edukaciju.
U današnje internetsko doba to nije nikakav problem.

ivan533

dobila je menstruaciju par dana prije,al kaze da jace krvari i da je crnkasto vise i nije joj ko prethodne,dal to znaci da je trudna? jel mi mozete samo na to odgovorit jos i gdje se mogu educirati? :/ hvala vam puno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne bih vam više odgovarao. Pitanja su doista glupa.

ddado

Poštovanje doktore, moze li se prenijeti sperma ako sam ejakulirao ,pa oprao ruke sapunom i obrisao na brzinu, zatim nakon nekih pola sata stavljao ruke u zensko spolovilo. Postoji li mogucnost trudnoce ?Da li bi se sperma za to vrijeme osusila ako nisam oprao ruke kako treba? Nakon koliko vremena sperma gubi svoje dejstvo na prstima u slucaju da je nesto ostalo ? Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa za trudnoćom ne postoji.

Istica

Postovani,
naime, decko i ja imali smo peting. Svrsio je, rekao nek se odmaknem, ali je slucajno svrsio na moj dlan. Kad sam se obukla, ta sperma se vec i obrisala, a 20 minuta nakon sam se samozadovoljavala. Sperma je bila suha i nije je bilo puno. Prstom nisam prodrla duboko u vaginu. Zadnja mjesecnica pocela je 21.1., a zavrsila 25. ili 26.1. Sad uskoro bih trebala dobiti opet. Jesam li onako kako je navedeno mogla zatrudnjeti ? Nevina sam, ali ne znam je li mi himen ikad pukao prilikom masturbacije jer kazu da ne mora svaka zena krvariti prilikom toga, a da nekima pukne jos kad se one same razvijaju iz zametka u dijete. I prilikom masturbacije bila sam u sjedecem, a ne lezecem polozaju.
Hvala vam! Molim vas, sto prije!
S nestrpljenjem ocekujem vas odgovor.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa za turdnoćom nije moguća. Ovaj forum služi za edukaciju pa se educirajte.

lunalola

Poštovani,

za vrijeme ovulacije (ili dan prije, ne mogu sa sigurnoscu znati), decko i ja smo se malo zanijeli, te je on svojim spolovilom prelazio po mojoj vagini. Ejakulirao je tek kasnije, penetracije nije bilo (do tada nismo imali odnose), no ipak me strah da je mozda nesto od predejakulata ili sluzi (ako je do ejakulacije dospjelo tek kasnije, pretpostavljam da je rijec o sluzi) u moju vaginu. Naime, mjesecnica mi inace zna varirati od 23-30 dana, no sada je vec 32 dan i nema nikakvih naznaka. Postoji li mogucnost trudnoce u ovom slucaju?

zahvaljujem na odgovoru

lunalola

jos sam zaboravila nadodati, kasnije smo se zadovoljavali rukama i oralno, al pretpostavljam da tako nesto ne moze dovesti do trudnoce

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tim načinom neće doći do trudnoće.

lunalola

Znaci bez ikakvog straha mogu ocekivati mjesecnicu? toliko me panika u jednom trenutku uhvatila, da zaista vise ne znam sto da mislim.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je.

adi153

Postovana :
Djevojka je nevina poslednji put je imala menstruaciju 6.4 . Prvi ili drugi dan menstruacije smo bili zajedno goli ali nismo imali odnos vec smo se samo dodirivali ( trljali ) kada sam trebao svrsiti u tom trenutku sam se sklonio i to se desilo mimo nje. je li moguce da ostane trudna od toga ako je mozda slucajno sta ostalo na njoj sperme ali kako ja znam nije, jer jos nije dobila menstruaciju prije nekoliko dana su je bolila ledja i malo noge ali nista od menstruacije a prije 3 dana su je pocele boliti grudi i oticati ali je stomak ne boli. jel moguce da toliko kasni zbog stresa jer stalno misli na to i u panici je, i imali razloga panici .Unaprijed hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dječače, zašto prvo malo ne provrtite forum. Ima dosta pitanja identičnih vašem.
Na opiani način neće doći do trudnoće.

zmajko

Pozdrav, djevojka i ja smo se dodirivali (penis nije ulazio u njenu vaginu samo po vagini) i ja sam ejakulirao u njene gacice i ja sam obrisao to rukom, nakon toga otisla je ona u wc 10tak min i obrisala, da li je moguce da je doslo do trudnoce ? Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o mogućnosti trudnoće.

Makimax

Ovako imali smo odnos preko gacica pri tome sam ja svrsio i ostalo je sperme na njenim nakon 5-10min odmora ona je pipala gacice i zatim pipnula sebe po polni orga da vidi jel vlazna.Kasnije sam ja oprao rukee i zadovoljio nju gurajuci prste. Sad me interesuje jel moze da ostane trudna? Hvana unapred na odgovoru.

Nazad
Naprijed