Kontracepcija

Peting

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ajde si Vi i dečko malo educirajte, pa kad to napravite slobodno se opet javi ako bude nejasnoća. Nemojte ni imati odnose još jer oboje niste spremni i puni ste neznanja.

zule5555

Dobra večer,
Sinoć je cura bila kod mene i masturbirala mi je. Nakon što sam ejakulirao malo sperme mi je završilo na rukama ali sam ih obrisao maramicama. 5 minuta kasnije ja sam krenuo nju zadovoljavat prstima. Je li moguće da je ostala trudna iako nije bilo sperme na prstima?

zule5555

Dobra večer,
Sinoć je moja cura bila kod mene i masturbirala mi je. Nakon što sam ejakulirao malo sperme mi je završilo na rukama ali sam ih odmah obrisao maramicama. 5 minuta kasnije ja sam krenuo nju zadovoljavat. Je li moguće da je ostala trudna iako nije bilo sperme na prstima?

Hvala na odgovoru.

zule5555

Također, prije 13 dana je imala ovulacija a prošli mjesec joj je ona kasnila 8 dana. Menstruacija bi joj trebala bit u sljedećih tjedan dana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće prema opisanoj situaciji.

Pepito4

decko i ja smo imali peting skroz u odjeci, znaci ni on ni ja nismo bili goli, no kasnije, moguce je da sam imala malo sperme ili sluzi na ruci s kojom sam se samozadovoljavala ali preko gaca, znaci nije bilo nikakvog kontakta ruke sa klitorisom ni rodnicom. zbog neredovitog ciklusa moguce da je bio dan pred ovulaciju ili bas ovulacija pa se brinem.. popila sam ellaone za svaki slucaj no nisam sigurna jesam li imala ovulaciju ili ne.. znam da je nemoguce ali stalno mi se pojavljuju crne misli.. hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

I bolje je da nemate odnose jer za to niste niti educirani niti spremni.

Jasna1234

Poštovani doktore,

imam jedno pitanje, izvinjavam se unaprijed ukoliko je glupo, ali potrebno mi je mišljenje stručnjaka jer sam jako paranoična i želim da umanjim svoj stres. Naime, prilikom petinga, dečko je ejakulirao u maramicu koju je držao u ruci, a ubrzo nakon toga je maramicu zgužvao i tom rukom dodirivao moj klitoris i prelazio prstima preko vaginalnog otvora, možda veoma malo unutra. Htjela bih da napomenem da mi himen još uvijek nije probijen, kao i da se ovo odigralo na 10. dan ciklusa, dakle nekoliko dana prije nego što bi trebalo da ovuliram. Kakve su realne šanse da sam na ovaj način zatrudnila?

Hvala unaprijed na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne brinite, neće doći do trudnoće.

Nelsi44

Imala sam peting s deckom u moru. On je imao bokserice i kupace hlace a ja sam takoder bila u kupacem. Trebam li se brinuti ako je ejakulirao da postoji sansa da ostanem trudna??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguća trudnoća.

darx456

Postovani
Imao sam peting sa djevojkom i trljali smo se
Pred ejakulaciju sam se pomjerio i na njen stomak ejakulirao, rukama smo zaustavljali, slivalo se na vaginu jer smo bili u stojecem polozaju. Zatim smo primijetili da je bilo sperme u predjelu klitorisa pa smo pomislili da se moze i dalje sliti. Maramicom je odmah obrisala vaginu.
Postoji li sansa za trudnocom?
Hvala unaprijed
L.P

darx456

Oprostite zaboravih dodati
Sta je potrebno uciniti ukoliko postoji sansa? U vaginu nisam ulazio, ali nas opet hvata panika
Hvala jos jednom

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće.

darx456

Oprostite, a i u slucaju da se slilo do ulaza u vaginu kolike su sanse jer smo stojali?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pa da li se slio ejakulat u rodnicu znate vi i vaš partner. Ja to ne mogu znati. U teoriji ako se ejakulat slije u rodnicu šansa dakako postoji.

Nelsi44

Dali je moguca trudnoca prilikom trljanja preko odjece u moru ako dode do ejakulacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće.

MKovac

Pozdrav cenjeni,
Preksinoc sam imao tzv peting sa jednom devojkom, ja sam bio u boksericama a ona u gacicama, ja sam stavio za svaki slucaj prezervativ koji mi je neprimetno spao..Posle nekoliko trenutaka sam ejakulirao i 'trljali' smo se dok i ona nije zavrsila.. sperma nam je bila po gacama i shvatio sam da mi je spao prezervativ i uplaseni smo da ne dodje do trudnoce. Uzgred, ona je nevina
Dakle, moje pitanje je sledece: Da li moze doci do trudnoce?
Hvala unapred, pozdrav

swim4life

Poštovani,
Decko je meni ejakulirao u usta,ali sam to pljunila.
Nakon toga smo se ljubili i on je mene oralno zadovoljavao.
Da li postoji ikakva sansa za trudnocom na taj nacin?
Hvala

Nazad
1 ... 6 7 8 9 10 11 ... 14
Naprijed