Kontracepcija

policisticni jajnici!

laura28

ovako,,imam problema sa policisticnim jajnicima,,i sve simptome vezano za njih,, neredovite menstruacije,,dlakavost,,masna kosa i opadanje kose... debljina, pijem diane 35.i glukophage 850mg 2x1.citala sam na jednom forumu da neke cure piju uz diane i lijek koji se zove androcur,,kao on sprecava stvaranje muskih hormona, pa me zanima , ako mi mozete odgopvoriti nesto o tome lijeku,,, inace se lijecim u vuk vrhovcu,imam 28 god i jos nisam rodila,,i imam previse kg ! hvala unaprijed!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Androcur je vrlo ozbiljan lijek za vrlo ozbiljnu dlakavost.

tina11

Postovanje,
Imam 23 godine i dijagnosticiran mi je PCOS. Ljekar mi je dao da pijem diane i siofor 500 mg i problem je u tome sto imam neredovite cikluse (2-3 puta godisnje) a ljekar mi nije rekao da li trebam prije diane tableta uzimati nesto sto bi mi izazvalo krvarenje ili smijem poceti piti diane bez obzira sto trenutno nemam ciklus. Molim vas odgovorite mi, zaboravila sam to da pitam svog ljekara.
Unaprijed hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Možete početi odmah (ali onda koristite dodatnu zaštitu dva tjedna), ili čekati menstruaciju, svejedno je.

sencii

Molim vas da mi poblize objasnite sindrom policisticni jajnika jer ja sam pitala mog doktora kakve ciste imam a on mi je samo rekao da imam takav oblik . Pocela sam sa terapijom dobrostan da uredim redovan ciklus ako mozete da mi bolje objasnite policisticne jajnike

Dejan Šakoronja, dr. med.

http://www.cybermed.hr/centri_a_z/sindrom_policisticnih_jajnika_pcos