Kontracepcija

Policisticni jajnici

Belakica

Imam pitanje.... ginelplogica mi je preporucila estal kontracepcije prvi put ih pijem... rekla je da pocnem pit prvi dan menstruacije a cula sam od frendice da je ona pocela piti 5.dan menstruacije... sta da radim

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poslušajte ginekologicu a ne prijateljicu.

barbara200

Zadnjih par mjeseci 3 mj, mi menstruacija zavrsava kao svjetla krv koja prelazi u rozo. Prije mi je zavrsavala smeđim iscjetkom. Da li je to znak neke bolesti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno je.