Kontracepcija

prebacivanje na pilule

irijalan

Poštovana doktorice,

Odlučila sam se prebaciti na kontracepcijske pilule i zanima me koje sve pretrage moram obaviti? Koliko znam, moram napraviti krvne pretrage, hormonske, redoviti pregled... ne znam da li je to točno i jesam li što izostavila?
Hvala unaprijed!

Pozdrav!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Trebate otići kod ginekologa, on vas mora upitati nekoliko pitanja i napraviti papa test i pregled. Ništa drugo, nikakve krvne ni hormonske pretrage.