Kontracepcija

Prelazak sa Lindynette na Diane-35

Meg1507

Poštovani,
Jučer sam otišla ginekologu jer već 8 mjeseci koristim Lindynette koje mi pašu i nemam nikakvih simptoma ali zadnja 2 mjeseca ( možda čak i ranije) pojavljuju mi se jače upaljeni prištići i usudim se reći i akne na predjelu čeljusti,obraza čak i na vratu. Doktor mi je preporučio i dao Diane-35 koje nadam se bi mi pomogle oko toga. Zanju Lindynettu sam popila Utorak 27.02. i nakon pauze trebam početi pit 07.03. Trebam li sad čekati neko vrijeme pa onda uzet prvu tabletu od Diane ili mogu odmah taj dan krenut sa njima? I dodatno pitanje,za koliko bi mi se očistilo lice?

Hvala,lijepi pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, možete odmah početi s uzimanjem Diana. Učinak će se vidjeti za nekoliko mjeseci.