Kontracepcija

Prilikom seksa ne osjećam ništa?!

Iris512

Poštovani, imam 21, godinu, i vezu koja traje 2 godine sa momkom s kojim sam bila prvi puta. Sve je počelo prije koja 2 tjedna. Pokušali smo imati seks, bila sam na njemu i pokušao je ući u mene, ali nisam bila vlažna. Uspio je nekako ući, ali je užasno boljelo cijelo vrijeme pa smo morali prestati. Inače uvijek imamo predigru dok ne postanem vlažna i nakon toga je sve super. Pokušali smo opet kasnije, ali je i dalje bol bila pristuna. Pa smo opet prestali. Sljedeći puta kada smo se vidjeli, isto nismo imali predigru nego smo krenuli kao i zadnji puta. Na početku me uvijek boli, to nije novost, unutra me isto tu i tamo boljelo, ali kada ne bi boljelo, ne bih baš ništa osjećala! Pokušali smo promijeniti poze, dečko je pokušao i trudio se da probamo naći nešto što će mi pasati ili ću osjetiti, ali nisam osjećala ništa osim neke vrste iritacje, bilo psihičke ili fizičke. Tada smo još 2 puta ili 1 put pokušali taj dan, bilo je sve isto, osim što sam kada je on bio pri kraju, osjetila neko blago zadovoljstvo. Od onog bolnog puta što nam se prvi puta ikad dogodio, forsiram sebe na seks jer hoću da počnem osjećati i da se sve vrati u normalu. Ali ne uspijevam se uzbuditi i navlažiti. U glavi mi se čini kao da sam vlažna i imam veliku potrebu za seksom, ali kada dođe do toga, imam užasan strah od boli i razočaranja. i ne osjećam ništa! Samo se tresem sa svakim nj. "udarom" u meni i razmišljam kada će me opet zaboljeti i jel ću išta osjetiti... Ili opet biti razočarana. Kada se samozadovoljavam sve je u redu. Jučer smo pokušali kada sam imala menstruaciju jer sam pročitala da je seks tada bolji i da su osjećaji jači. Ali nisam se uopće mogla opustiti, bila sam jako napeta, predigre nije bilo, ali ja opet nisam baš ništa osjećala. Molim Vas pomozite mi! U čemu je problem? Jel bi trebala ginekologu? Što se dešava? Recite mi bilo što, a da znam više, nego što sada znam! Unaprijed Vam puno hvala na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Važna je ptedigra. Svakako i ginekološki pregled za početak.