Kontracepcija

problem s pilulama

majchy1991

Ovako, ne znam ima li gdje već ova tema, ali jako mi je važno da dobijem odgovor. S obzirom na to da je moj ginekolog na godišnjem i ima promjenjeno radno vrijeme i ne mogu do njega.

Uglavom pijem Logest pilule par mjeseci i u petak sam trebala početi novu kutiju, no nisam stigla kupiti tablete. Sada me zanima pošto je sutra nedjelja, jel u ponedjeljak kada ih kupim mogu normalno opet početi piti od pon..? to su 3 dana bez pilula... ili trebam raditi nekakvu pauzu? za dodatnu zaštitu znam da ju trebam koristiti

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne možete. Ovaj mjesec pauzirajte. Novi blister započnite s prvim danom iduće menstruacije.