Kontracepcija

Qlaira pouzdanost!!!

Ma La

Postovani, rodila sam carskim rezom prije 5 i pol mjeseci, odnedavno znaci pijem 17 dana qlairu tj tableta . Pocela sam s prvim danom menstruacije... do sada suprug je ejakulirao dvaput u mene, uzimala sam tablete svaki dan u isto vrijeme al danas navecer kod 17 tablete sam prokrvarila i imam lagane bolove i grceve... dali je moguca trudnoca?? Ginekolog mi je objasnio da su od prvog dana sigurne a bas i nemam nekog mira sada... hvalaaa unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko se s kontracepcijom počne na prvi dan menstruacije zaštita je potpuna. Krvarenje noje ste dobili moguće je probojno što je česta nuspojava u početku uzimanja kontracepcije.