Kontracepcija

seks bez zastite za vrijeme plodnih dana

Nives 33

Pozdrav! Menstruacija mi kasni 4 dana, a inace je redovita. Imala sam spolne odnose za vrijeme plodnih dana bez da mi je decko koristio zastitu. Imam slabo bolne grudi i povremeno slabo grcenje u predjelu jajnika pa me zanima da li postoji mogusnocst trudnoce? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, šansa za trudnoćim postoji. S obzirom na kašnjenje menstruacije napravite test na trudnoću.