Kontracepcija

Slučajni prestanak korištenja pilula

inesicaa1605

Poštovani
Nisam nigdje naišla na sličan problem. Molim Vas za pomoć. 10.01. (nedjelja)! popila sam tabletu od subote 09.01. i dalje sam otišla na put i zaboravila pilule. Znači ostalo mi je još za tjedan dana tableta u pakovanju. U srijedu 13.01. dobila sam menstruaciju i još je danas imam. Danas sam imala odnos i ejakulacija je bila u mene. Dali sam bila zaštičena? Kad mogu početi piti novo pakovanje ( koji dan) da ćim prije počnem. Nebi htjela prekid i čekala novu menstruaciju. Nebi trudnoću.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Danas započnite novi blister i sedam dana dodatne zaštite. Neće doći do trudnoće.