Kontracepcija

Što nakon Triquilara?

eva 22

a evo mene opet blunk što ako popijem cijeli paketic tableta i ne dobijem mengu u tih 7 dana pauze? jel da nastavim 8 dan piti ili da prestanem?? oprostite na tolikim pitanjima, ali ja sam jako znatizeljna i pomalo zabrinuta happy hvala vam puno na pomoci....puuuuuunoooooo hhhhhvvvvaaaaaallllllaaaaahappy

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Mogućnost da ne dobijete je nikakva, pa o tom potom.

eva 22

evo mene opet...nakon što sam tri dana pila tablete u cet dobila sam menstruaciju i bacila ostatak kutije...da sada počnem sljedeći čet s novom kutijom? koliki je postotak rizičnosti da budem trudna ako svaki dan u isto vrijeme ne popijem tabletu? hvala Vam punohappy

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Da, slijedeći četvrtak. A rizik trudnoće ovisi o tome koliko kasnite sa tabletom, i tim je veći što je duže zaboravite. Ne mogu vam reći postotak.