Kontracepcija

Svrsavanje izmedju guze

Nero1

Tekom odnosa nije doslo do penetracije penisa u vagivu, vec sam se trljao penisom izmedju guze, i svrsio sam izmedju guze oko analnog otvora, da li postoji mogucnost da zatrudni,a bila je dosta vlazna.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani,
mogućnost trudnoće je mala, ali ipak postoji.

Nero1

Zanima me kolika je procentualna vjerovatnoca da ostane u drugom stanje ako se desilo gore navedeno, i da li bi pomogla tableta za dan poslije ako je imala ovulaciju dva dana prije.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani,
nemoguće je govoriti o postocima, ali mogućnost je vrlo mala. Tableta za dan poslije onemogućava implantaciju jajašca i ako je došlo do oplodnje.

bugzi

postovani,
bila sam u istoj situaciji... menstruacija mi kasni dva tjedna (nije prvi put da toliko kasni). uradila sam dva puta test za trudnocu i oba put je bio negativan... postoji li šansa da je test pogrešno pokazao?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
dva tjedna nakon izostanka menstruacije testovi su sigurno točni.