Kontracepcija

Trudnoća

jasamcar134

Imam pitanje! Ja i djevojka smo imali sex preko odjece,osjetio sam da sam ejakulirao i ostao na njoj 2-3 sekundi jos vidio sam da su mi bokseirce i šorc na par mjesta vlazni odnosno od spermica mokri za nju neznam da li joj je otislo na odjecu dvjevojka ima 13 godina a ja 17 da li je moguce da zatrudni .

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće. Educirajte se.

abynthe

Postovani

Da li je ultrazvucno moguce vidjeti 28 dana od dana kojim se ostalo trudnim bilo kakav
znak trudnoce,u slucaju da menstruacije nema pa radi hormonskog poremecaja ona nije
mjerodavan faktor .
Hvala Vam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je.

lopuza

Doktore a sta ako je bilo malo kakve su onda sanse?
Jesul iste sanse da zena koja je nevina i koja nije zatrudni?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ma ne brinite. Šanse su minimalne.

lilipot

Poštovani,imam par pitanja...prije tri tjedna prakticirala sam s dečkom tkzv.sex preko odjeće,i on je svaki put svršio.Ja sam svaki put bila u gaćicama i kratkim tanjim hlačicama a on u trenirci i jednom u kratkim hlačicama.Kada je svršio moje hlače i gaće bile su mokre.Mjesečnica mi kasni dva dana i jako me strah da sam trudna.I je li moguće da kasni zbog stresa u školi i viroze koja je trajala tjedan dana? Puno hvala :/

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Koji je uzrok, ne znam.