Kontracepcija

trudnoca

miki178

Postovani, imala sa sam sa decko spolni odnos prvih nekoliko minuta bez zastite i kasnije sa zastite, decko je svrsio u kondom ali dok je bio u meni, to je bio posljednji dan mjesecnice, postoji li mogucnost trudnoce? Hvala na odgovoru happy

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ne postoji mogućnost trudnoće.

miki178

Hvala puno na odgovoru, jos sam jedno pitanje..odjecam laganu bol u stomaku a trebam dobiti tek za 12 dana, dal bi se trebala zabrinuti?

Flix 93047

Postovanje
Sa deckom sam imala odnos sa kondomom, nakon par dana smo par puta pokusali bez kondoma, ali nije ni jednom ejakulirao u mene i to je najvise trajalo 20 sex, nakon toga sam svaki puta oprala svoj polni organ i mokrila, on je prije svakog ulaska u mene obrisao svoj penis. Problem je sto sam ta 3,4 dana bila u plodnim danima. Da li da ocekujem trudnocu ili ne?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za miki178,
moguće da se radi o bolnoj ovulaciji.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, za Flix,
mogućnost trudnoće je minimalna, ali ukoliko će Vam kasniti menstruacija svakako učinite test na trudnoću.

miki178

Postovani, jutros sam osjetila jaku bol i probadanje u donjem dijelu stomaka, dal je moguce da je to i dalje zbog bolne ovulacije?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
bolnost kod ovulacije se ne može osjetiti dva puta u mjesecu, vjerojatno je nešto drugo. Ukoliko bol potraje preporučam pregled.

miki178

Hvala, citala sam da je moguce da bolnost traje nekoliko sati a kod nekih i po nekoliko dana pa sam zato pitala, a i za 7 dana treba dobit mjesečnicu pa dal moze to biti uzrok?

Ivo Balenović, dr. med.

Prilikom ovulacije dolazi do napetosti i pucanja stjenke jajnika, a zatim se mjesto gdje je bila ovulacija puni krvlju. Sve to izaziva bol ovisno o jačini i trajanju krvarenja.