Kontracepcija

Trudnoća nakon mirene

anima

Imam mirenu šest godina. Prije godinu dana sam zamjenila staru koju sam imala pet godina i stavila ovu koju imam sada. Htjela bih još jedno dijete. Da li mogu ostati trudna odmah nakon vađenja mirene a da to nema neželjene posljedice za dijete?

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Čim izvadite Mirenu vaše će tijelo na nju zaboraviti. Ništa ne brinite, smijete zatrudniti odmah.