Kontracepcija

Uplasena!

Ragazza123

Ima toliko poruka citam na forumu jeste mozda di napisali vjv i jeste al nisam nigdje nasla, ugl.imam vec dugo decka uvijek koristimo onu metodu "vadi ga na vrijeme" funkcionirala je i funkcionira jos uvijek, barem se nadam. Imali smo spolni odnos za vrijeme plodnih dana, imam max povjerenje u njega znam i vidim da ga izvadi 3-5 sek prije svrsavanja, te svrsi sa strane. Uvijek sam vjerovala da ona vodica sta izlazi nije plodna s tim da sam zanemarivala predejakulat citajuci tu vidim da je ipak moguce. Da ne duljim kasni mi menga 3 dana inace je vecinom tocna, prestrah me nezeljene trudnoce iako cu naravno ako ostanem trudna ja skupa s deckom snosit posljedice za svoje postupke, al sad mi to stvarno ne treba ii nadam se da mi to kasni od nervoza i straha jer su mi sad ispiti i jos ona ne dolazi. Molim vas recite mi jel postoji velika sansa??? Poludit cu

Dejan Šakoronja, dr. med.

Može vam kasniti zbog stresa i nervoze. No ipak napravite test na trudnoću.