Kontracepcija

yasmin

strika

draga doktorice..zadnji ste me puta tako pohvalili da sam cvala dva dna..pa vam hvala na tme..evo sada imam još jedno pitanje..danas mi je pretposljednja tableta popila sam ju u pola8ujutro i oko 12 sati sam dobila proljev..prošlo je dakle 4i pol sata...znam da curama savjetujete da ako dobiju proljev 3-4 h nakon što su popile pilulu treba uzeti dodatnu..taj sam vaš savjet prije poslušala al neznma da li bi trebala i u ovom slučaju..moim vas odg što prije da mi ne proše tih 12h..hvala vam..i ugodan vikend želim..

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Hvalim kad netko zasluži happy
Popijte i tu zadnju tabletu večeras, a onda nakon pauze od 7 dana nova kutija. Neće biti problema, zaštita pouzdana i u pauzi.

ivancica7

Postovana doktorice!
Pocela sam piti Yasmin prije pola godine i ubrzo mi se pojavila candida. Prije 2 tjedna sam presla na Logest (zbog manje estrogena) i koristim Rojazol vagitorije (kremu ne, jer me od nje peku usne) no problem je jos uvijek tu... Da li moram prestati uzimati pilule? Mogu li ikako ostati na njima i izlijeciti Candidu drugacije (Diflucanom il cime vec) ?
Unaprijed hvala