Kontracepcija

yasmin i druga zaštita

ana1022

Poštovana doktorice...imam 19 godina i pijem Yasmin tablete već 2 mjeseca ( bila kod ginekologa) ,moje pitabje je jesu li tablete dovoljna zaštita od trudnoće..možemo li sigurno bez kondoma ako bojazni od spolno prenosivih bolesti nema ( on je bio isto na pregledu ) ..i od kada pijem tablete počela sam doivati prištiće po leđima...par ,ali dosta upaljenih..Imate li kakav savjet ?? Puno vam hvala !!!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

prištići će proći, a tablete jesu dizajnirane za seks bez kondoma. Tako da slobodno, dovoljna su zaštita.