Kontracepcija

yasmin i sulotrim

azalea

postovana doktorice!
u tjednu pauze pocela sam piti sulotrim tablete i danas(7. dan pauze) imala sam spolni odnos.sutra pocinjem sa novim paketicem ali me brine da li je sulotrim mozda smanjio djelovanje yasmina?znam da ste vec puno puta pisali da samo rijetki antiobiotici smanjuju djelovanje kontraceptiva ali eto samo da mogu mirno spavati molim vas da mi to potvrdite jos jednom
hvala!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

A nešto niže na ovoj stranici imate topik identičnog naslova happy. Mirno spavajte