Kontracepcija

yasmin i gljivice ili...

zbunjoza

Poštovani, tek pijem prvu kutiju yasmina, negdje sam na sredini...problem je ovaj, imam obilan zutosmeckasti iscjedak,neugodnog mirisa,ponekad osjecam i lagani svrbez. Jesu to gljivice ili...Tek sam prije tri mjeseca prvi put stupila u odnose sa deckom,pa me zanima ima li to veze s tim ili? zahvalna na odgovoru...
napominjem da to traje tek dva dana...

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ne zvuči kao gljivice, i sasvim sigurno ima više veze sa spolnim životom nego sa kontracepcijom. Vrijeme za odlazak ginekologu happy

zbunjoza

Hvala na odgovoru...Mozete li mi jos samo reci sto vi mislite i je li stasno? Ginekologu mogu tek za desetak dana,jer sam na studiju.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Iscjedak nikad nije strašan i nemate se čega bojati, dapače to je za ginekologa najrutinskija stvar, sve ga žene nekad imaju. Mislim da imate jednu bakterijicu, ali samo pregled vam može reći da li sam u pravu.