Kontracepcija

Yasmin pilule

edna12

Postovani,

Imam 20 godina i otkad sam pocela dobijati nemam redovno. Obratila sam se doktoru i uradila ultra zvuk, to je sve uredu. Dokt. mi je dala tablete Duphaston da izazovem menustraciju i da ih pijem 5 dana. Da li ja kada dobijem posle pet dana trebam 1 dan menstracije odma poceti sa yasmin pilulma i piti ih 21 dan.

Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odmah prvi dan kad dobijete menstruaciju.

maramara55

Postovani,
Pijem drugu kutiju yasmin pilula, u prvom mesecu imala sam bol u grudima, sad se ta bol smanjila, ali su mi bradavice postale osetljivije, desna vise od leve. Znam da pise da je to moguce, ali me je malo zabrinulo jer je desna dosta osetljivija, pa me zanima da li je do pilula? Za 2 ned imam zakazan pregled, ali se bas brinem, pa sam vam se zato obratila happy

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za brigu. To je normalna pojava dok se tijelo ne navikne na hormone.