Kontracepcija

zaboravljena kontracepcija

misstash

Pijem yaz mjesec dana. Nakon zadnje roze pilule popila sam placebo sve po redu kroz te dane mi je pocela mjesecnica. Jucer u 23h sam trebala zapoceti novim pakiranjem,ali sam zaboravila i popila ju u 4.30 ujutro. Sljedecu pijem danas po redovnom terminu u 23h? I jel zastita vrijedi bez obzira na 5h zakasnjenja i da li treba dodatna zastita iducih dana?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sve je u redu. Ništa strašno. Uzimajte na vrijeme dalje i ne treba dodatna zaštita.