Kontracepcija

zaboravljena pilula

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće. Ne brinite.

lange

Poštovani,
pijem Adexa kontracepcijske pilule zadnjih godinu dana.Jučer 2.7. propustila sam popiti pilulu(17. po redu) u 22h kada inače pijem,i popila sam ju danas u 13 h znači s 15 h zakašnjenja.Zadnji spolni odnos imala sam u ponedjeljak,27.6. Postoji li mogućnost da sam ostala trudna i da li mi preporučate hitnu kontracepcijsku pilulu?
Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće, no ne radite pauzu nego odmah nakon ovog blistera krenete s novim blisterom. Dakle bez pauze.