Kontracepcija

zaboravljena tableta ,dali sam trudna ???

ht2706

Poštovani,pijem trinovum tablete vec 4godine.
U subotu 14.02.zaboravila sam popiti 18-tu tabletu iz pakovanja,
a tu vecer imala sam odnos sa deckom i on je svrsio u mene.
Tabletu sam se sjetila popiti tek u nedjelju navecer ,
tada sam popila dvije ,u ponedjeljak sam jednu popila
i zatim sam napravila pauzu kako bi dobila menstruaciju ,
u petak 20.02.povela sam dobivat tamno smeđi iscjedak ,
ali trajalo je samo par sati,i vise nista nakon toga .Dali je to menstruacija bila? jesam li trudna? Dali bi trebala napraviti test ? Sta da radim? Zahvaljujem na vasem odgovoru i utrosenom vremenu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna. Nastavite dalje s uzimanjem pilula.

lucijana66

sinoc sam zaboravila popiti petu tabletu i popila sam ju jutros. 11,12 sati kasnim. odnos sam imala 20.2. po mom kalkulatoru danas mi krece plodno razdoblje.. da nastavim piti dalje.?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nastavite dalje normalno uz dodatnu zaštitu.