Kontracepcija

zabrinuta

animor

Poštovana doktorice,

U ponedjeljak sam popila i zadnju tableticu pakiranja za 21dan tableta diane.Dogodilo mi se u tom periodu da sam u 2dana(nisi bili dani za redom) jednu tableticu popila u 21h a jednu u 18,inace sam pila oko popodnevnih sati. Menstuaciju jos nisam dobila,da li trebam bit zabrinuta? Trenutno su mi ispit,pa pretpostavaljm da uz kontracepcijeks pilule i dodatan umor,streh i nerovzu nisam mogla dobit menstuaciju. !3.3 moram na ginekoloski pregled,da li trebam otic sta ranije se javit ili ne,i da li da nastavim normalno uzimat pilule nakon pauze?

Unaprijed hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Mislim da je u pitanju stres, ovo što ste naveli se zbilja ne računa pod neredovito uzimanje. Normalno počnite slijedeću kutiju. Ako si zamislite da ste trudni napravite test na trudnoću pa ćete biti mirni.