Kontracepcija

zabrinuta!!!

ljiljana26

pijem Logest, vec godinu i dva mjeseca, bez ikakvih poteskoca, nus pojava i slicno.
Prije 2 mj.radila sam sve biohemijske pretrage krvi, uzv dojki, i sve je ok, pa sam ih bez opasnosti nastavila i piti, naravno sve pod nadzorom ginekologa. Problem je sljedeci:dosad sam redovno dobijala menstruaciju nakon 2 ili 3 dana po prestanku terapije, a jucer sam poila zadnju pilulu, a danas vec dobila! Zanima me sta bi to moglo biti, i da li je to razlog za ozbiljniju zabrinutost, i posjetu ginekologu. Hvala unaprijed!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Nasmijali ste me. Šta kad ne pijete Logest menstruacije inače dobivate u sekundu? Sve je to normalno, malo stresa i eto poremećaja krvarenja. Ne brinite.