Kontracepcija

Zbunjena!

taca24

Pozdrav doktore. Meni ciklus traje 30dana. 23.09.2014 sam imala odnos gdje je kondom pukao i popila sam pilulu escapela i 5 dan prokrvarila sto je posljedica tablete. 15 dan od odnosa sam radila kucni test i bio je negativan. ZZatim sam citala da se sledeca menstruacija racuna od dana kada sam prokrvarila od tablete. Krvarenje od tablete je bilo 26.09.2014 a menstruacija je stigla 28.10.2014 sto je tacno 30dana koliko mi traje ciklus, a 24.10.2014 sam radila opet test i bio je negativan. Zanima me vase misljenje o svemu navedenom jer su me zbunile te neke lazne menstruacije. Hvala vam unapred.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Krvarenje nakon pilule ovisi u kojem dijelu ciklusa je uzmete.
To je objašnjenje. Zadnja menstruacija je 28.10 i ne vidim problem u tome.